Kalendář

< prosinec 2023 >
po út st čt so ne
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Nejbližší akce

Žádné záznamy.
ZKO OPAVA > Informace > O nás

Několik slov o klubu

Kynologické cvičiště ZKO Opava

Naše základní kynologická organizace (ZKO) se zabývá sportovním výcvikem psů podle Národního zkušebního řádu NZŘ, Mezinárodního zkušebního řádu IGP, Zkušebního řádu Kynologické Jednoty Brno. Někteří naší členové se také věnují caniscrossu, záchranařině a mondioringu.

Našimi členy jsou lidé, kteří chtějí svého čtyřnohého přítele naučit nejen základní povely, ale i zlepšit ovladatelnost psa a správně jej socializovat. Ve výcviku můžete i pokročit a zapojit se do speciálních úkonů jako jsou pachové práce či obrany a poslušnost - kde pejska připravujete již vybranému druhu zkoušky.
Zájmem klubu jsou jak příjem nových členů, tak výchova nových výcvikářů, figurantů či kladečů.

Zvládnutí základní poslušnosti a ovladatelnosti je naší hlavní motivací. Každý člen může zakončit základní výcvik a zároveň si tak ověřit co svého pejska naučil, složením některé ze základních zkoušek. Složení zkoušky není podmínkou. Stačí si cvičit jen tak pro radost.

Na našem kynologickém cvičišti cvičí němečtí ovčáci, knírači, rotvajleři, retrívři, jorkšíři, psi s průkazem původu i bez a také kříženci. Mezi plemeny či neplemeny neděláme rozdíly.

U nás jsou dveře otevřené všem, co chtějí svého miláčka něco naučit.

PŘIJĎTE MEZI NÁS !!!

Logo ZKO Opava